O nas

Firma ZEAL Polska działa na rynku od 2004 roku w dziedzinie urządzeń hydraulicznych. Wykorzystując nasze dotychczasowe doświadczenie zdecydowaliśmy się na wprowadzenie na rynek gastronomiczny profesjonalnych urządzeń chłodniczych takich jak granitory i maszyny do lodów.

 

Nasze granitory wykonane są z najwyższej klasy materiałów i z zastosowaniem podzespołów renomowanych firm jak Danfoss, Schneider Electric czy Aspera­Embraco. Dzierżawiąc nasze produkty do lodziarni, kawiarni, barów czy restauracji otrzymują Państwo nieograniczoną gwarancję i serwis, co najlepiej świadczy o wysokiej jakości naszych urządzeń przystosowanych do intensywnej eksploatacji.

 

Ponieważ sami jesteśmy właścicielami sezonowych barów i punktów gastronomicznych znamy potrzeby tej branży i tą wiedzę wykorzystaliśmy przy projektowaniu oferowanych przez nas urządzeń.

Jesteśmy również producentem unikatowych opakowań do granity (kubki do granity, kielichy), co pozwala nam na oferowanie ich po najniższych cenach na rynku Europejskim.

Bogata oferta naszych koncentratów soków do granitorów (syrop do granity) z dodatkiem witamin, sprosta wymaganiom wszystkich Klientów, którym gwarantujemy nie tylko konkurencyjne ceny, ale i wysoką jakość produktów i usług.